دیجی زبان | درباره ما

ما که هستیم؟

مجموعه دیجی‌ زبان با تیمی فعال و متعهد برای گسترش آموزش‌ها و منابع درسی برای تمام زبان‌آموزان فارسی و ایرانی در سال 99 تاسیس شده است.

از اهداف و چشم‌‌انداز‌ های مهم ما آموزش زبان به‌روشی متفاوت برای تمامی افرادی است که به دلیل کم بودن زمان و مشکل قیمت، امکان یادگیری زبان را ندارند.

همچنین با وجود ویروس‌کرونا و مشکلاتی مانند رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم وجود کلاس‌های حضوری، دوره‌های آموزشی دیجی‌ زبان بهترین گزینه برای یادگیری زبان انگلیسی می‌باشند، به‌ویژه افرادی که قصد یادگیری و شرکت در آزمون‌های آیلتس و تافل را دارند.

آموزش‌ها و دوره‌ها

آموزش‌های سطح‌بندی موجود در سایت به سه سطح پایه، متوسط و پیشرفته تقسیم شده است، همچنین برای دو آزمون مهم IELTS و TOEFL نیز دوره‌هایی با کیفیت عالی تولید و قرار گرفته است.

دیجی‌ زبان همواره در تلاش بوده است تا با به‌کارگیری تکنیک‌های نوین و کارآمد یادگیری زبان را برای تمام سطوح (از مبتدی تا حرفه‌ای) و تمام سنین قابل فهم و درک ارائه دهد.

به همین دلیل دوره‌هایی مخصوص کودکان با متدی خاص تولید شده تا کودکان شما بتوانند به‌راحتی با زبان انگلیسی و مدرس خود رابطه برقرار کنند.

درباره ما
اساتید و مدرسان | دیجی زبان

اساتید و مدرسان

تیم ما با همکاری و مشارکت اساتید مجرب و حرفه‌ای زبان انگلیسی توانسته آموزش‌های تخصصی برای زبان‌آموزان تولید و ارائه نماید.

تمام مدرسان دیجی‌ زبان دوره‌های لازم برای تدریس را اخذ کرده و با جدیدترین متد‌های آموزشی دنیا و متناسب با سنین زبان‌آموز تدریس خود را انجام می‌دهند.

هر یک از دوره‌های ارائه شده توسط اساتید به نحوی می‌باشد که تمام مسائل مبحث تدریس می‌شود، علاوه براین زبان‌آموز می‌تواند با استاد خود برای تکمیل دوره در ارتباط باشد.