در این قسمت سوالات متدوال زبان‌آموزان و کاربران که از ما می‌پرسند قرار گرفته است، اگر به پاسخ پرسش‌های خود نرسیده‌اید در انتهای همین صفحه سوال خودتان را برای ما ارسال کنید.

چطور میتونم توی سایت ثبت نام کنم؟

برای ثبت‌نام در دیجی‌ زبان از قسمت منوی سایت بر روی “ورود/ثبت‌نام” کلیک کنید. بعد از آن به قسمت “عضویت در سایت” بروید و تنها با وارد کردن ایمیل و یک نام‌کاربری و رمز‌عبور حساب کاربری خود را بسازید.

دوره و محصولی را که خرید کردم کجا دانلود کنم؟

بعد از خرید و پرداخت هزینه به صورت اتوماتیک از صفحه درگاه پرداخت به صفحه دانلود هدایت می‌شوید، علاوه براین در پنل خود از قسمت دانلودها می‌توانید مجددا فایل را دانلود کنید.

چندبار و تا چه‌ زمانی میتونم فایل‌هارو دانلود کنم؟

هر دوره یا محصولی در قسمت ویژگی ها ذکر شده است که چند بار امکان دانلود و استفاده را دارند علاوه براین در قسمت دانلود‌های پنل تعداد دفعات و همچنین مهلت دانلود نیز ذکر شده است.

نمیدونم کدوم دوره و محصولی را باید انتخاب کنم؟

ابتدا برای تعیین سطح و لول خود از قسمت منوی سایت ‌”تعیین سطح آنلاین” در آزمون رایگان دیجی‌ زبان شرکت کنید و سطح خود را در سه بخش: پایه، متوسط و پیشرفته مشخص کنید، همچنین بعد از آن می‌توانید با بخش پشتیبانی سایت برای مشاوره تماس بگیرید.

چطور میتونم محصولات رو خریداری کنم؟

برای آموزش خرید از دیجی‌ زبان به قسمت “راهنمای خرید” در انتهای سایت مراجعه کنید، در این صفحه تمام مراحل خرید به صورت کامل توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید