از آنجا که امروزه نیازها و شرایط افراد تغییر کرده است، زبان‌آموزان بیش از پیش متقاضی کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی ویژه‌ی شرایط و اهداف خود هستند.

تیم دیجی زبان نیز به دلیل افزایش این رویکرد، گروه مجربی از مدرسین زبان انگلیسی در حوزه‌های مختلف را جهت برگزاری کلاس‌های خصوصی حرفه‌ای گردآوری کرده است.

در کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی، زبان‌آموز زمان بیشتری برای تولید زبان و برقراری ارتباط موثر دارد و مدرس، طرح درس را مخصوص نیازها و نقاط ضعف و قوت شاگردان محدودی طراحی می‌کند.کلاس‌های خصوصی آنلاین با استفاده از پلتفرم‌های برخط و حرفه‌ای، درست مانند کلاس‌های حضوری با صرف کمترین وقت و هزینه و بیش‌ترین بازدهی عمل می‌کنند.

 

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

ویژگی کلاس خصوصی آنلاین دیجی زبان

 • ظرفیت کلاس‌ها جهت حفظ کیفیت آموزشی، بین 1 تا 4 نفر (به انتخاب زبان‌آموز) است.
 • جلسات عموما به صورت یک ساعته هستند؛ مگر اینکه دانشجو تقاضای افزایش مدت زمان را داشته باشد.
 • جلسات به صورت زنده و در پلتفرم تخصصی بیگ بلو باتن (BBB) تشکیل می‌شوند.
 • برای ورود به کلاس نیازی به نصب اپلیکیشن خاصی نیست و کلاس‌ها به صورت برخط همیشه در دسترس هستند.
 • تمامی جلسات ضبط می‌شوند و جهت مرور مطالب به مدت دو هفته در دسترس هستند.
 • زمان و تعداد جلسات کلاس‌ها از سوی زبان‌آموزان تعیین می‌شوند.
 • امکان شرکت در کلاس‌های آموزشی برای همه گروه‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان وجود دارد.
 • بری همه‌ی سطوح از مبتدی تا پیشرفته و آمادگی برای آیلتس و تافل کلاس مخصوصی طراحی شده است.
 • برای هر گروه سنی و هر سطح، اساتید مجزا و متخصص همان گروه، آموزش را برعهده دارند.
 • همچنین مدرسین مجزایی جهت تدریس مطالب درسی تمام مقاطع مدارس نیز در نظر گرفته شده‌اند.
 • پس از تعیین سطح و نیازسنجی از سوی کارشناس آموزش مجموعه، مدرسِ مناسب و برنامه‌ی اختصاصی برای زبان‌آموز درنظر گرفته می‌شود.
کلاس خصوصی زبان انگلیسی
فرم مشاوره و تعیین سطح رایگان​

مزایای کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی

آسان و سریع
بدون محدودیت
صرفه جویی در زمان
 • سرعت بالای کلاس خصوصی نسبت به کلاس‌های ترمیک و گروهی
 • مشاوره و برنامه‌ی آموزشی تخصصی و فردی و متناسب با نیازها و اهداف هر دانش‌آموز
 • برخورداری از سیلابس اختصاصی و امکان کاهش یا افزایش سرعت پیشروی جلسات، براساس نیازهای زبان‌آموز
 • امکان تعیین زمان کلاس‌ها توسط زبان‌آموز
 • امکان تغییر مدرس و یا برنامه آموزشی
 • امکان شرکت در کلاس‌های آنلاین در هر مکان و زمانی، حتی در هنگام سفر؛ ویژه‌ی افرادی که به دلیل شرایط شغلی مدام درحال سفر هستند و یا تایم کاری ثابتی ندارند
 • حضور در کلاس به صورت لایو و امکان دسترسی به صدا و تصویر مدرس برای برقراری ارتباط موثر (درست مثل کلاس حضوری)
 • امکان حضور در کلاس از خانه مخصوص مادران عزیزی که به دلیل رسیدگی به منزل و فرزندان امکان حضور در کلاس‌های حضوری و طولانی مدت را ندارند
 • عدم محدودیت در انتخاب معلمِ خوب نسبت به محل زندگی (مخصوصا افرادی که ساکن شهرهای کوچک هستند)
 • بدون نیاز به رفت و آمد و صرفه‌جویی در زمان و انرژی (مخصوصا در شهرهای بزرگ و شلوغ)
 • امکان یادگیری زبان انگلیسی حتی برای افرادی که محدودیت جسمانی دارند، بدون سختی رفت و آمد
 • امکان مشاهده‌ی ویدیوی ضبط شده‌ی کلاس در صورت غیبت و یا نیاز به مرور مطالب (چیزی که در کلاس‌های حضوری امکان‌پذیر نیست)
 • دسترسی به تخته آموزشی هم برای مدرس و هم برای زبان‌آموزان
 • امکان پخش فایل صوتی و ویدیویی در کلاس جهت افزایش تنوع و یادگیری بهتر
 • پشتیبانی آموزشی و اداری خارج از کلاس و نظرسنجی مدون جهت ارتقای سطح کیفی

برخی اساتید حرفه‌ای

متخصص حوزه بزرگسال و مکالمه

پروانه روستایی منش
متخصص حوزه بزرگسال و مکالمه

 

متخصص حوزه بزرگسال

امیرپارسا کریمی
متخصص حوزه بزرگسال

متخصص حوزه کودک و نوجوان

مهسا فرجی
متخصص حوزه کودک و نوجوان

متخصص آمادگی آیلتس

مریم غفاری
متخصص آمادگی آیلتس

متخصص حوزه نوجوان و بزرگسال

ایدا بغدادی
متخصص حوزه نوجوان و بزرگسال

 

هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی

شهریه کلاس‌ها با توجه به سطح، رده سنی و تعداد نفرات حاضر در کلاس متغیر است. به طور کلی با افزایش تعداد زبان‌آموزان در هر کلاس، میزان شهریه‌ی کلاس برای هر نفر کاهش می‌یابد.

به طور مثال اگر شهریه کلاس تک نفره 100 هزار تومان باشد، کلاس دو نفره 150 هزار تومان خواهد بود که بین دو نفر تقسیم می‌شود. بنابراین در کلاس دو نفره، شهریه هر جلسه برای هر نفر 75 هزار تومان خواهد بود. (عددها فرضی هستند)

انواع کلاس خصوصی دیجی زبان

در درجه اول رده سنی زبان‌آموزان بسیار مهم است؛ چرا که نیازهای گروه‌های سنی مختلف و تکنیک‌ها و متریال‌های آموزشی مورد نیاز هر گروه، مجزا و خاص است.

گروه کودکان

رده سنی 6 تا 10 سال جزو گروه کودکان درنظر گرفته می‌شود که حساسیت بسیاری دارد و نیازمند متریال‌های بسیار متنوع و تکنیک‌های خاص آموزشی است.
بنابراین آکادمی دیجی زبان در انتخاب مدرسینی که برای این گروه سنی در نظر گرفته است، حساسیت بسیاری به خرج داده است تا بهترین‌ها و متخصص‌ترین‌ها را برای این رده سنی در نظر بگیرد.

گروه نوجوانان

رده سنی 10 تا 16 سال جزو گروه نوجوانان در نظر گرفته می‌شود. متریال‌ها و کتاب‌های مربوط به این گروه سنی با توجه به روحیات و سلایق نوجوانان تعیین شده است و مدرسین با ایجاد تنوع، سعی در ایجاد انگیزه و علاقه در نوجوانان می‌کنند.

گروه بزرگسالان

دانشجویان 16 سال و به بالا جزو گروه سنی بزرگسالان محسوب می‌شوند و طبیعتا تکنیک‌ها و متریال‌های مورد استفاده برای این گروه سنی، کاملا متفاوت از دو گروه قبلی است.

گروه سنی کودکان و نوجوانان معمولا اهداف مشترکی را دنبال می‌کنند و به دنبال تقویت زبان عمومی خود هستند.
اما در گروه سنی بزرگسالان معمولا اهداف زبان‌آموزان با هم متفاوت است و معمولا پیش زمینه‌ای از زبان انگلیسی دارند؛ بنابراین با توجه به هدف و نیازهای زبان‌آموزان متریال‌ها و روند پیشروی کلاس‌ها متفاوت خواهد بود.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

کلاس‌های مکالمه

تمام کلاس‌هایی که تیم آموزشی دیجی زبان برگزار می‌کند، در تمام رده‌های سنی، سعی در تقویت هر چهار مهارت اصلی زبانی با تمرکز ویژه بر مکالمه دارند؛ بنابراین تمام کلاس‌ها به گونه‌ای کلاس مکالمه محسوب می‌شوند. (به جز کلاس تقویت زبان مدرسه که صرفا با هدف موفقیت در امتحان مدرسه تشکیل می‌شود)

اما اگر زبان‌آموزی به هر دلیلی از جمله سفر، فرصت کمی داشته باشد و بخواهد صرفا بر روی مهارت مکالمه تمرکز کند، باید حداقل در سطح pre-intermediate باشد. در غیر این صورت چیزی به اسم کلاس صرفا مکالمه وجود ندارد؛ چراکه زبان‌آموز برای شروع به صحبت کردن، به یک حداقل دانش زبانی از جمله ساختارها و لغات پایه نیازمند است.

سوالی دارید؟
با کارشناسان آموزش دیجی زبان سوالات خود را مطرح کنید.
سوالی دارید؟
با کارشناسان آموزش دیجی زبان سوالات خود را مطرح کنید.

کلاس‌های آمادگی برای آیلتس یا تافل

داوطلبان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی از جمله پایه‌های ثابت متقاضیان کلاس‌ خصوصی می‌باشند. میدانیم که برای شرکت در آزمون‌های آیلتس و تافل، دو مسئله حائز اهمیت است: 1. زبان عمومی. 2. تکنیک و مهارت‌های تست‌زنی.

برای تقویت زبان عمومی، داوطلبان می‌توانند ابتدا در کلاس‌های تقویت چهار مهارت (Reading-Listening-Writing-Speaking) و سپس در کلاس‌های مخصوص تست‌زنی شرکت کنند.

اما مزیتی که کلاس‌های خصوصی دیجی زبان دارند، این است که بعد از مشاوره و نیازسنجی، برای چنین زبان‌آموزانی از مدرسینی که در حوزه آزمون آیلتس یا تافل فعالیت دارند بهره می‌گیرد تا در طول دوره‌ی آموزش زبان عمومی، کم و بیش زبان‌آموز را با استانداردهای آزمون آشنا کنند و از منابعی استفاده کنند که در ادامه‌ی مسیر با هدف وی همسو باشد.

کلاس تقویت زبان مدرسه

متاسفانه به دلیل سیستم آموزشی ضعیف مدارس و حجم زیاد مطالب، اکثر دانش‌آموزانی که خارج از مدرسه اقدام به تقویت زبان خود نمی‌کنند، در امتحانات پایانی، به نتیجه‌ی مطلوب و ایده‌آلی دست نمی‌یابند.

به همین جهت بسیاری از دانش‌آموزان معمولا در طول ترم و یا نزدیک امتحانات، برای شرکت در کلاس‌های تقویت زبان انگلیسی اقدام می‌کنند.

در تیم دیجی زبان نیز برخی اساتید برای تدریس زبان انگلیسی مدارس به صورت اختصاصی آموزش داده شده‌اند و جزوه‌های ساده‌سازی شده‌ای را ویژه‌ی این دانش‌آموزان تهیه کرده‌اند.

کلاس خصوصی آنلاین زبان
درباره کلاس‌ها اساتید دیجی زبان چه می‌گویند؟

نظرات زبان آموزان

سوالات متداول

با پر کردن فرم ثبت‌نام، در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد و جلسه‌‌ی نیازسنجی و تعیین سطح هماهنگ خواهد شد.

پس از مشخص شدن سطح، نیازها و اهداف زبان‌آموز طی یک جلسه‌ی تصویری و به صورت شفاهی، زمان، تعداد جلسات و مدرس مناسب با کمک زبان‌آموز تعیین می‌شود و نحوه‌ی استفاده از پلتفرم آموزش داده می‌شود. در نهایت شیوه‌ی پرداخت نیز جهت نهایی شدن ثبت‌نام اعلام خواهد شد.

زمان برگزاری کلاس خصوصی متغیر است و با توجه به تایم آزاد زبان آموز و مدرس، در جلسه‌ی مشاوره و تعیین سطح، تعداد جلسات و روز و ساعت کلاس‌ها تعیین و اعلام می‌شود.

در تیم آموزشی دیجی زبان، هم مدرسین خانم حضور دارند و هم آقا.

از آن‌جایی که هر مدرس در حوزه‌ی خاصی تخصص دارد، با توجه به سطح، رده سنی، نیازها و زمان انتخابی زبان‌آموز، مدرسینی که مناسب هستند و تایم آزاد دارند، معرفی می‌شوند؛ و زبان‌آموز می‌تواند از میان مدرسینی که کارشناس آموزش پیشنهاد می‌کند، مدرس مورد نظر خود را انتخاب کند.

نحوه‌ی ارزشیابی و آزمون‌ها با توجه به نیازهای کلاس توسط مدرس تعیین می‌شود. ارزیابی هم به صورت شفاهی و هم کتبی در بازه‌های زمانی متفاوت با توجه به نیاز زبان‌آموز انجام می‌شود.

خیر. همانطور که گفته شد، بزرگ‌ترین مزیت کلاس خصوصی این است که همه چیز براساس نیاز دانشجو تعیین می‌شود؛ بنابراین براساس سطح دانشجو و نیاز و هدف کلاس، مدرس تصمیم می‌گیرد که چند درصد به فارسی صحبت شود.

البته تمام تلاش مدرس بر این خواهد بود که با گذشت چند جلسه، میزان فارسی صحبت کردن را به حداقل برساند؛ مگر در کلاس‌هایی مانند تقویت زبان مدرسه که هدف کلاس، مکالمه نیست.

در مجموعه‌ی دیجی زبان، امکان پذیرش زبان‌آموزان از 6 سال به بالا وجود دارد.

در صورت تقاضای کنسلی از سوی زبان‌آموز، باید 24 ساعت قبل از کلاس اطلاع رسانی انجام شود؛ در غیر این صورت، جلسه برگزار شده درنظر گرفته خواهد شد.

در هر ماه امکان 2 جلسه کنسلی از سوی دانشجو و با اطلاع قبلی وجود دارد.

روزهای تعطیل رسمی کلاس تشکیل نخواهد شد؛ مگر با هماهنگی قبلی و با رضایت مدرس و دانشجو.

در صورت کنسلی کلاس از سوی مدرس و یا به دلیل اختلال در اینترنت، جلسه جبران خواهد شد.

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام خانم غفاری خیلییی تیچر عالی و درجه یکی هستند و بسیار پر تلاش و دقیق.

دیدگاهتان را بنویسید